HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu
  Díky naší ucelené nabídce bezpečnostních rychlouzávěrů, dokážeme nabídnout vhodné řešení téměř pro jakékoliv zadání.
   
  Nejčastěji dodáváme malé bezpečnostní uzávěry (většinou integrované přímo do tělesa regulátoru tlaku plynu) pro regulaci STL/NTL. Nejpoužívanější modely VSX2 a VSX4  se běžně dodávají pro plynárenská zařízení např. v blokových a posilovacích regulačních zařízeních, nebo v regulačních zařízeních pro průmysl v rámci odběrných plynových zařízení.
   
  V nabídce ale máme i armatury až DN400 pro provozní tlaky až 100bar. S těmi se nejčastěji setkáme na STL, VTL nebo VVTL regulačních stanicích. Průtoky mohou být v řádech až sto tisíců metrů kubických plynu.
   
  V současné době realizujeme dodávku bezpečnostních rychlouzávěrů pro společnost innogy  Gas Storage, největšího provozovatele podzemních zásobníků plynu v České republice. innogy Gas Storage provozuje šest pozdzemních zásobníků s celkovým provozním objemem 2,7 mld. m3 . Dodávané armatury jsou určeny pro podzemní zásobník plynu Lobodice. Bezpečností rychlouzávěry budou umístěny na 1. a 2. regulační řadě (regulace z tlaku 2,8 – 6,3 MPa na tlak 1,5 – 2,4 MPa). Jedná se o modely BM6X DN200 ASI 600 a BM5  DN150  ANSI 600. 
   
  Více informací o bezpečnostních rychlouzávěrech BM 5 naleznete ZDE a o bezpečnostních rychlouzávěrech BM 6X ZDE.