HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  HUTIRA Slovakia s.r.o. byla založena v srpnu 1997 jako dceřinná společnost firmy HUTIRA – BRNO, s.r.o.  Jedná se o perspektivní společnost, kde pracují především mladí, ale přitom i zkušení lidé, kteří usilují o stálý růst a prosperitu firmy.

  Hlavní aktivitou společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o. je distribuční a servisní činnost výrobků v oblasti regulační techniky, dále revize a zkoušky plynových zařízení dodavatelským způsobem. Firma se stále aktivněji  prosazuje též v oblasti vodárenství a v neposlední řadě provozuje HUTIRA RELAX CLUB – sportovně relaxační středisko, již se sedmiletou tradicí.

  V souvislosti se zefektivněním komunikace a sjednocením systému řízení společností HUTIRA –BRNO, s.r.o. a HUTIRA Slovakia s.r.o. byli k datu 1. 8. 2015 do pozic ředitelů HUTIRA-Slovakia, s.r.o. jmenováni pánové:

  •        Ing. Ivan JungaŘeditel společnosti

  V roce 2003 ukončil studium na Technické univerzitě ve Zvoleně odbor Management a financování lesních podniků. Do společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o. nastoupil 1.2.2006 na pozici obchodního zástupce. V roce 2012 se stal vedoucím střediska „PLYN“. 1.6.2014 byl jmenován do funkce Výkonného ředitele. 1.8.2015 se stal Ředitelem  společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o.

  Od svého nástupu do  společnosti se převážně věnuje plynárenským aktivitám a v nemalé míře přispěl k rozšíření činnosti společnosti  o výrobu domovních regulačních sestav a jejich proniknutí na trh.

  Kromě toho zastřešuje a je zodpovědný za obchod a komunikaci se zahraničními partnery (EMERSON Process management a Cahors International).

  •         Martin UríčekObchodní ředitel

  V roce 2005 ukončil  studium na Technickém lyceu v Handlové se zaměřením na strojírenství. Do společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o. nastoupil 6.9.2005 na pozici obchodního zástupce. V roce 2012 sa stal vedoucím střediska „Voda“. 1.6.2014 byl jmenován do funkce vedoucího obchodního úseku. 1.8.2015 se stal Obchodním ředitelem společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o.

  V době svého působení ve společnosti přispěl rozhodující měrou k prosazení a etablování společnosti na trhu s malými vodoměrnými šachtami (MODULO). Mezi jeho další přínosy patří vytvoření a správa internetových obchodů www.hutirashop.sk (2012) a www.hutirashop.cz (2015), jakož i zařazení nových produktů do portfólia společnosti v oblasti kuchyňské dřezy, baterie a vodovodní ventily.

  •         Štefan UjčekTechnický ředitel

  V roce 1993 ukončil  studium na Odborné škole v Handlové se zaměřením elektrotechnik . Do společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o. nastoupil 7.1.2002 na pozici servisní technik – obchodní zástupce. Od 1.9.2005 pracoval na pozici servisního technika, později i revizního technika. 1.6.2014 byl jmenován do funkce vedoucího úseku výroby. 1.8.2015 sa stal Technickým ředitelem společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o.

  Jeho působení ve společnosti je spjaté s poskytováním servisních služeb pro zákazníky. Zasadil se a přispěl k vytvoření školící místnosti s testovacími regulačními řadami, čímž výraznou měrou zvýšil kvalitu poskytovaných služeb v oblasti školení a tréningu zákazníků.

  Všichni tři kolegové si získali svou dosavadní samostatnou odpovědnou činností na pozicích vedoucích pracovníků útvarů plnou důvěru vedení mateřské společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o.,  a proto bylo rozhodnuto o jejich jmenování. Struktura společnosti HUTIRA Slovakia bude tedy upravena do stejného systému řízení jako je tomu u HUTIRA – BRNO, s.r.o. v ČR.

  Těšíme se na další spolupráci!