HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Úpravna vody HUTIRA CCW pro obce Dolní Kounice a Mělčany – další úspěšná realizace

  Starobylé město Dolní Kounice se nachází asi 25 km jihozápadně od Brna v údolí řeky Jihlavy. Ve městě lze najít spoustu památek z různých období. Přitažlivost tohoto města umocňují také ovocné sady a vinice, na kterých se pěstuje proslulá frankovka. V současnosti má obec 2453 obyvatel.

  Obec Mělčany leží 21 kilometrů jižně od Brna v okrese Brno-venkov, 244 metrů nad mořem ve žlebu táhnoucím se od jihovýchodu k severozápadu, kterým protéká potok Šatava. V současné době žije v obci 487 obyvatel.

  Stejně tak jako mnoho jiných obcí se potýká s problémy s pitnou vodou, tak tomu bylo i v obcích Dolní Kounice a Mělčany a proto nás těší, že jsme mohli pomoci.

  Naše společnost, HUTIRA – VISION, s.r.o. dokončila a předala projekt na doplnění technologie úpravy vody pro obce Dolní Kounice a Mělčany. V dané lokalitě byl dlouhodobý problém s vysokým obsahem dusičnanů v pitné vodě. Hodnoty přesahovaly limity dané vyhláškou. Dodali, nainstalovali a zprovoznili jsme plně automatickou technologii se vzdáleným dohledem, která pomocí předúpravy a reverzní osmózy snížila množství dusičnanů ve vodě pod maximální limit daný vyhláškou.

  Naše technologie HUTIRA CCW (CRYSTAL CLEAR WATER) je umístěna v zatepleném kontejneru, což výrazně snížilo náklady na stavební práce v areálu úpravny. Celá technologie byla dodána včetně nově vypracovaného provozního řádu úpravny a analýzy rizik. Touto technologií se snížila i tvrdost vody, což po velmi krátké době zaregistrovali i místní občané.

  Řešíte také ve Vaší obci podobný problém? Budeme velmi rádi, když nás oslovíte. Společnost HUTIRA VISION dokáže Váš problém s vodou spolehlivě vyřešit, nebo mu dokonce předejít.

  www.hutiravision.com