HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
  • Hutira

    Obchodně-technický manažer (oblast vodárenství)

    Přijmeme Obchodně-technického manažera v oblasti vodárenství.

    Hlavní náplň práce:

    • Komunikace s výrobcem Cla-Val a s obchodními partnery
    • Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence
    • Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
    • Tvorba obchodních nabídek
    • Tvorba podkladů pro přípravu obchodních smluv
    • Realizace obchodních vztahů včetně návštěv u zákazníka
    • Aktivní vyhledávání obchodní příležitostí v regulační technice Cla-Val
    • Vedení dokumentace

    Požadujeme:

    • Minimálně SŠ vzdělání obor stavební vodohospodář případně strojní (VŠ  FAST / FASI výhodou)
    • Dobrá znalost AJ (výhodou i znalost FJ)
    • Zkušenosti s MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Velké pracovní nasazení, maximální samostatnost a iniciativa
    • Řidičský průkaz sk. B
    • Výhodou znalost trubní hydrauliky a znalost regulačních ventilů/regulační prvky ve vodárenství /turbíny atd.

    Nabízíme:

    • příležitost stát se členem týmu odborníků ve stabilní firmě, fixní ohodnocení se zajímavou motivační složkou za dobrou práci a úspěšné zakázky,
    • upřímné jednání , osobní i profesní růst a prostor pro seberealizaci,
    • přátelské prostředí moderní firmy a vstřícnost
    • benefity jako 13. a 14. plat, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo i pro soukromé účely, Multisport karta, 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvky na životní či penzijní pojištění a mnoho dalšího.

    Tak co, jdeš do toho s námi?

    Pokud Tě naše nabídka oslovila, už se těšíme na životopis s průvodním motivačním dopisem na email: marie.prochazkova@hutira.cz

    O Vaše zaslané životopisy se postará Marie Procházková z našeho personálního oddělení.

    Máte–li zájem stát se součástí naší skupiny, zašlete svůj životopis na: marie.prochazkova@hutira.cz