HUTIRA ATJ
atj@atj.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Společnost  ATJ special Vás přivítá v prostorách rozlehlého areálu v Ostrovačicích. Součástí areálu jsou kancelářské, skladové i výrobní prostory.

  Od roku 1993 pečujeme o své zákazníky především z řad vodárenských společností. Naše úspěchy jsou i Vaší zásluhou, zásluhou spokojených zákazníků, kteří u nás nakupovali a nakupují zboží. 

  V roce 2020 jsme se stali jednou ze společností pod významnou značkou HUTIRA, díky níž jsme obohatili své portfolio o další zajímavý sortiment ve vodárenství. Dnes tedy svým zákazníkům můžeme nabídnout nejen kompletní sortiment pro vodárenství, ale také malé vodoměrné šachy a technologie na úpravu vody.

  Být jednou ze společností  HUTIRA pro nás znamená sdílení hodnot značky,  jejímž hlavním mottem  je: „s úctou  k přírodě“, ke kterému se hrdě hlásíme. Důkazem, že toto motto myslíme vážně, je například  i nedávno získaný energetický audit nebo včelařství, o které se nám v areálu stará jeden z našich zaměstnanců.

  Brožura o značce HUTIRA – k náhledu zde.

  HUTIRA ATJ
  HUTIRA ATJ

  Vedení

  Ivo Hutira

  Majitel a jednatel společnosti

  Strategickou vizí našich společností je zachovávat a rozvíjet tradici i dobré jméno značky HUTIRA, udržovat a upevňovat pozici na všech úrovních našeho podnikání, být slušnou, hrdou, odpovědnou a kvalitní značkou nejen v očích našich zákazníků, ale i našich zaměstnanců.

  Společenská odpovědnost a úcta k přírodě patří mezi hlavní pilíře naší značky.

  Pavel Kazda

  Ředitel společnosti

  Voda je zdrojem naší práce i radosti.

  Dana Psotová

  Výkonná ředitelka společnosti

  1993
  HUTIRA ATJ

  Klíčový rok založení značky HUTIRA. Na samém začátku stál pan Ivo Hutira, který zaštiťoval provoz kamenolomu, stavební práce a také vrtání a hloubení studní. Velmi brzy se ale portfolio činností rozrostlo o výstavbu inženýrských sítí, liniových plynovodů, výstavbu a přestavbu plynových kotelen. Obor plynárenství se tak postupně stal jedním z pilířů podnikání.

  2006
  HUTIRA ATJ

  V roce 2006 společnost přesunula své sídlo do moderních administrativních prostor s rozlehlými sklady a technickým zázemím a  naprosto ojedinělou zkušební stolicí na simulaci situací ve vodovodních sítích. Rozloha areálu je 15 000 metrů čtverečních, což umožňuje i budoucí expanzi.

  2020
  HUTIRA ATJ

  Od roku 2020 se 100% vlastníkem společnosti ATJ special, s.r.o. stala HUTIRA – BRNO, s.r.o., se sídlem v Popůvkách a společnost ATJ special se tak stala součástí skupiny pod značkou HUTIRA.

  Prozkoumat zde