HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. disponuje kvalitní stabilní základnou a týmem pracovníků s dlouholetými zkušenostmi. Zkušenosti našich projektantů, techniků, obchodníků, dělníků, …, úspěšná minulost firmy, členství v odborných sdruženích a práce v systému kvality již od roku 2003 dávají záruku splnění i těch nejnáročnějších požadavků.

  Letošního srpna firma opět úspěšně prošla recertifikací při auditu provedenřém dne 10. 8. 2012 nezávislou akreditovanou certifikační společností CQS – Sdružení pro certifikaci systémů jakosti a obhájila tak certifikát kvality ISO 9001. Platnost nového certifikátu CQS 210/2012 je do 16. 8. 2015.

  Rozsah certifikace:

  • Montáž, opravy, servis a zkoušky zařízení pro regulaci a rozvod plynu
  • Obchodní činnost se strojním a plynovým zařízením.

  Uspět v náročných podmínkách vyžaduje znát a neustále plnit požadavky na kvalitu ze strany zákazníka, zákonných požadavků a svých vlastních. V posledních letech také neustále roste zájem o zvyšování kvality služeb. V souvislosti se vstupem do Evropské unie se tento zájem o zvyšování kvality dostává na přední místa v hodnocení organizací.

  Vedení společnosti se trvale zabývá zlepšováním všech procesů a činností a věnuje mu náležitou pozornost. Dokladem je eliminace negativních dopadů krizového vývoje v posledním období, rozšíření svých obchodních aktivit na zahraniční trhy i dokončování investiční výstavby nového sídla společnosti, které bude otevřeno již v říjnu toho to roku.

  Certifikace podle norem řady ISO systému managementu poskytuje ujištění, že společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. využívá metody managementu kvality k neustálému zlepšování dosažené úrovně.