HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Jistě Vás napadlo, že se nejedná o představení nového outfitu pana majitele, ale o novou tvář značky HUTIRA.

  Ctíme tradice a chováme se „s úctou k přírodě“. Vždy jsme byli trochu jiní, trochu jsme vybočovali z řady. Začínali jsme jako malá rodinná firma a neustále se rozrůstáme.

  Už nejsme jen HUTIRA – BRNO se sídlem v Popůvkách, jak nás většinou již dobře znáte. Dnes je pod  značkou HUTIRA zastřešeno již 13 společností. Postupně se rozrůstající tým, který se zasloužil o to, že již více jak 30 let zůstáváme na předních příčkách plynárenského a vodárenského trhu, má dnes téměř 150 lidí.

  Právě proto dnes oblékáme nový kabát. Chceme Vás seznámit s naší filozofií, našimi hodnotami,  představit Vám blíže tváře, které za značkou  HUTIRA stojí. Ukázat Vám obory, ve kterých působíme a produkty a služby, které si u nás můžete pořídit.

  Zkrátka, chceme Vám být na očích a protože čas je dnes drahocenná věc, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, které Vám budou sloužit jako rychlý a přehledný rozcestník. Stačí kliknout na www.hutira.cz, kde se rychle a intuitivně dozvíte, co všechno skrývá značka HUTIRA, dnes již s 30 lety zkušeností na trhu.

  Že nás už znáte, že nepotřebujete vědět více a hledáte  pouze svůj konkrétní produkt? I na to jsme při tvorbě nových stránek mysleli. Pak jednoduše navštivte naše nové produktové stránky www.hutira-brno.cz . Věříme, že to, co hledáte, neminete. A pokud přece jen ano, neváhejte se na nás ihned obrátit. Jsme Vám k dispozici na mailu i telefonu, v recepci, obchodě i ve skladu. Kontakty na webových stránkách snadno dohledáte.

  Využívali jste dříve naši partnerskou sekci? I tu jsme pro Vás opět zřídili a snažili se, aby pro Vás byla přehlednější a jednoduše jste se v ní mohli orientovat napříč všemi produkty. Stačí jen se nově přihlásit a nechat si vygenerovat přístup. Pokud si pak jednoduše zaškrtnete políčko zapamatovat heslo, příště máte přístup již automatický. Partnerskou sekci najdete na stránkách HUTIRA-BRNO na tomto odkazu: http://atj.cz/cs/partnerska-sekce/

   

  Váš tým HUTIRA