HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Vodoměrná šachta Modulo, prověřené řešení i v letošních třeskutých mrazech

  Po dalším roce úspěšného obchodování s malými vodoměrnými šachtami MODULO bychom Vám rádi sdělili potěšující fakt, že zájem o jejich používání neustále roste. Jsou lehké, dobře izolované, k jejich výhodám patří i snadná manipulace a instalace. Tyto šachty jsou kladně hodnoceny všemi stávajícími uživateli napříč celou naší republikou.

  Před více než 10-ti lety to u nás byla horká novinka, které se zpočátku téměř každý bránil a dával jasně najevo svoji nedůvěru v nové řešení. Praxe však ukázala, že se jedná o krok kupředu, který má být přínosem pro všechny strany. Dnes jsou tyto šachty nedílnou součástí českého vodárenství a zaslouženě si získaly důvěru ve svém oboru. V současné době se můžeme pochlubit více jak 12-ti tisíci  instalovaných malých vodoměrných šachet v ČR a to i v horských oblastech.

  Naše vodoměrná šachta Modulo je konstruována i pro třeskuté mrazy a ani při –25 oC Vám nezamrzne díky vyhřívání zemním teplem a dokonalé izolaci, kterou tvoří nenasákavý polystyren. Do dnešního dne naše společnost neeviduje ani jedinou reklamaci ve smyslu zamrznutí vodoměru. Mohou se tímto pochlubit i jiní dodavatelé a výrobci?

  Mezi velkou výhodu patří také umístění běžně používaného vodoměru, který je uložen 30 cm pod terénem (dle výškového nastavení poklopu). Ulehčuje tak odečet vodoměru, přičemž není nutné sestupovat do podzemních prostor tak, jak je to zapotřebí u velké vodoměrné šachty. Šachta se dodává včetně armatur pro osazení jednoho nebo dvou vodoměrů DN 20.

  Pokud plánujete v letošním roce výstavbu vodovodní přípojky, vodoměrná šachta Modulo je pro Vás tou správnou volbou! Díky své malé hmotnosti 25 kg ji hravě nainstaluje pouze jedna osoba a není zapotřebí těžké techniky. Na rozdíl od velké šachty se nemusíte bát vytlačení spodní vodou, popřípadě deformace tlakem zeminy.

  Ani osazení šachty do místa, kde občas projede auto, není žádný problém! Díky lehkému kompozitnímu poklopu do 12,5 t je možné šachtu osadit do pojezdové dráhy automobilu za předpokladu, že se podbetonuje výškově stavitelný rám.

  Proto neváhejte a požádejte Vašeho projektanta, aby Vám vodoměrnou šachtu Modulo zahrnul do projektu. Podklady a technický nákres (dwg soubory) jsou k dispozici v naší partnerské sekci na www.hutira.cz, nebo si je vyžádejte přímo od našich obchodníků, kteří Vám je rádi poskytnou.

  Vaše rozhodnutí pro vodoměrnou šachtu Modulo Vám ušetří čas, starosti, i peníze. Podívejte se na video – vždyť instalace vodoměrné šachty Modulo je tak jednoduchá!

  Více informací naleznete na www.male-vodomerne-sachty.cz