HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
  • Hutira
    Menu

    Dne 3. 10.2013 proběhla úspěšně kolaudace nové skladové haly a firma tak ukončila svoji dvouletou investiční akci. Současně bylo do této haly o rozloze 860 m2 definitivně přestěhováno zboží z areálu Ivančice. V novém areálu v Popůvkách nyní společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. disponuje administrativní budovou (600 m2) s moderním školícím střediskem s funkčními regulačními stanicemi VVTL /NTL, výrobní halou o rozloze 720 m2 se stříkacím boxem, jeřábovou dráhou, svařovacími boxy, laboratoří a zkušebnou a již zmíněnou skladovou halou.

    Praktických školení na regulační techniku EMERSON (FISHER/FRANCEL/TARTARINI) se účastní odborníci z plynárenské branže, mezi něž nepochybně patří zástupci RWE, JMP Net, SPP, dále tuzemští i zahraniční výrobci regulačních stanic, projektanti a montážní firmy.

    Jestliže pojedete kolem, zastavte se u nás. Čeká na vás příjemný kolektiv, který Vám ochotně nabídne řešení Vašich potřeb nejen v oblasti plynárenství a energetiky. Školící prostory lze využít například i pro jiné formy školení.