HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Novinka – nové modely malých vodoměrných šachet Modulo

   

  Rozšiřujeme nabídku malých vodoměrných šachet MODULO. Až dosud mohlo být poněkud problematické instalovat je v lokalitách s velkým nebo kolísavým tlakem vody v potrubí. Dnes už dokážeme dodat tuto šachtu včetně redukčního ventilu tlaku vody.

  Membránový redukční ventil chrání vodovodní potrubí a připojené spotřebiče před nadměrným mechanickým namáháním. Montáží tohoto ventilu lze předejít případnému poškození způsobenému vysokým tlakem a navíc dochází ke snížení spotřeby vody. Nastavený výstupní tlak zůstává stabilní a to nezávisle na kolísání vstupního tlaku. Snížením pracovního tlaku a jeho udržením na konstantní hodnotě se taktéž minimalizuje hlučnost vodovodní instalace. Membránový redukční ventil splňuje normu pro instalaci do systémů pitné vody.

  Těší nás proto, že tímto rozšířením naší nabídky můžeme uspokojit i zákazníky v těch oblastech, kde dříve byli nuceni instalovat buď velké vodoměrné šachty a nebo umístit regulátor tlaku vody separátně uvnitř budovy.

  Řada Modulo se rozšiřuje o tyto dva modely s redukčním ventilem:

  – MODULO 1 VR (nosnost poklopu 12,5t)

  – MODULO 1 SVR (nosnost poklopu 0,5t)

  V obou případech se jedná o šachtu s uzavíracími ventily, včetně zpětné klapky s odvzdušněním, nastavitelnou výškou 115-130cm a vývody PE32.

  Parametry redukčního ventilu:

  [table id=36 /]

  Více informací o malých vodoměrných šachtách naleznete ZDE.

  [unitegallery modulo2017]