HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Novinkou letošního ceníku jsou zateplené skříně MININTER A PANINTER pro domovní instalace vodoměrů. Tyto skříně jsou vhodné především pro instalace do nevyhřívaných prostor např. sklepů, garáží, chodeb, průchodů, atd. Tento nový výrobek nám umožní pokrýt další mezeru na trhu v oblasti vodovodních přípojek. Velký potenciál v tomto výrobku se jeví především z toho důvodu, že poměrně vysoký počet vodárenských společností stále preferuje v prvé řadě umístění vodoměrů právě do nemovitostí, což může být často spojeno s problémy se zámrzem.

  Zateplené skříně nabízíme včetně variabilního úchytu vodoměrné sestavy. Tento úchyt je možné nastavit výškově, ale také přizpůsobit různým stavebním délkám vodoměrů.

  Skříň MININTER je určena především pro montáž vodoměrů DN 15.

  Skříň PANINTER je určena pro montáž vodoměrů DN 20.

  Skříně standardně nabízíme nevystrojené, ale můžete je koupit také včetně rohové vodoměrné sestavy viz. obrázek. Vodoměrnou sestavu můžete objednávat pod kódem VSP161162

  Jedná se o velmi kvalitní vodoměrnou sestavu německé výroby. Sestava je oboustranně rohová s možností uzavření pomocí ventilů na obou stranách. Výstupní ventil je včetně integrované zpětné klapky s možností odvzdušnění před i za zpětnou klapkou. Armatury jsou  s integrovaným šroubením ISIFLO pro PE 32. Průtok Qn 2,5.

  Pozn.: Vodoměry nejsou součástí skříní.