HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Sucho a nedostatek kvalitní pitné vody je žhavé téma – HUTIRA VISION, s.r.o. přináší řešení :

  Jak všichni víme z vlastní zkušenosti i ze sdělovacích prostředků, podzemní i povrchové vody vlivem sucha a nedostatečných srážek stále ubývá. Je nezbytné šetrně a efektivně využívat vodní zdroje, a proto dál rozvíjíme náš koncept Crystal Clear Water .

  Pro maximální využití povrchové vody a vody z hlubinných vrtů vyvinula naše dceřiná společnost HUTIRA – VISION, s.r.o. technologie pro úpravu těchto zdrojů na kvalitní pitnou vodu.

  Informace o řešení této problematiky ze zahraničí jsou pro nás velmi cenné a intenzivně s nimi pracujeme, využíváme je při zdokonalování našich technologií.

  Po nedávné aktivní účasti na konferenci Czech – Irish Water & Energy Summit 2018 v Irsku  nebo na veletrhu v Tunisu,  kde naše dceřiná společnost  HUTIRA VISION, s.r.o. prezentovala svoje technologie  úpravy vody HUTIRA CCW, jsme zavítali také na konferenci „Sucho a voda, chytrá řešení pro krajinu a města“. Tato konference se konala 14. listopadu 2018 ve VIDA Science centru v Brně a jejím nosným tématem byla problematika vodního hospodářství u nás. S odborníky v oboru jsme se podělili o naše zkušenosti a naopak jsme načerpali nové poznatky, které  nám umožňují rozšířit sortiment a rozsah našich produktů tak, abychom dokázali úspěšně tyto otázky prostřednictví naší technologie efektivně řešit. „Think big“ je motto naší společnosti a proto věříme, že v oblasti vodního hospodářství,  resp. úpravy vody, umíme být pro Vás tím správným partnerem. Naše technologie snesou nejpřísnější srovnání se světovou špičkou.

  Více informací o programu CCW naleznete ZDE.