HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Od představení našeho projektu HUTIRA CCW (Crystal Clear Water) uplynuly téměř tři roky. Za tuto dobu si výrobky HUTIRA CCW našli své uplatnění v nejrůznějších oblastech: zásobování pitnou vodou pro obce i jednotlivé objekty, úprava vody pro bazény nebo koupaliště, úprava průmyslové vody nebo využití mobilních zařízení pro armádu, případně ostatní složky integrovaného záchranného systému. Co je v oblasti CCW nového a na čem právě pracujeme?

  – V uplynulých dnech jsme dokončili a předali malou úpravnu vody pro obec Vrdy a domácí úpravnu vody pro RD v Brně Ořechově.

  – V současné době jsme zahájili výrobu nových úpraven vody na bázi membránových technologií (ultrafiltrace). Tyto úpravny jsou o výkonu 200-500 l/h. První úpravna v tomto provedení bude předána začátkem května jako součást kontejnerového pivovaru do Ruské federace, konkrétně města Toljaty.

  – Další vyrobené úpravny jsou určeny pro naše partnery ve Vietnamu a Sýrii.
  – Mobilní úpravna osazená čiřičem poputuje k našemu partnerovi působícímu na Arababském poloostrově. Tato malá úpravna o výkonu 1,5 m3/h bude instalována na přívěsném vozíku a bude sloužit pro prezentační účely.

   

  – Následně zahájíme výrobu úpraven o výkonu 2000 l/h. O tyto úpravny již projevily zájem filipínské firmy a společnost z JAR.