HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Jedním z nejzávažnějších současných světových problémů je špatná dostupnost vody a její nízká kvalita, což zásadním způsobem ovlivňuje životy většiny lidí na naší planetě. Vlády jednotlivých zemí trvale hledají řešení, které by dokázalo problém se zpracováním vody efektivně řešit. V červnu proto přijelo 24 zástupců Ministerstva zahraničních věcí také do Brna do sídla naší společnosti, aby si osobně prohlédli jednu z nejzajímavějších současných možností pro čištění povrchových a podzemních vod – řešení HUTIRA CCW (Crystal Clear Water) a mohli jej prezentovat ve 24 zemích světa. Řešení je založeno na unikátní dvoustupňové technologii, jejímž základem jsou hydraulické pulzní čiřiče se segmentovým míchadlem. Výjimečně efektivní technologie jsou navíc k dispozici ve velmi kompaktním kontejnerovém provedení s výkonem až 30 m³/hod na jednu jednotku. V loňském roce Hutira uvedla na trh mladší a menší model s kapacitou 1,5 m³/h, který je možné umístit například i na přívěs za osobní automobil.

  Hutira se problematikou úpravy vody zabývá již několik let a díky tomu jsme se stali tuzemskou jedničkou. Pro nás dalším velkým zadostiučiněním, že nejen řešení HUTIRA CCW, ale komplexnost celého našeho portfolia, jeho kvalitu i náš důraz na ekologii ocenila 14. června 2018 celá delegace dvaceti čtyř ekonomických diplomatů mířících do čtyř světových kontinentů. Během návštěvy těchto ekonomických diplomatů v sídle naší společnosti jsme celou delegaci seznámili s veškerými produkty společností ze skupiny Hutira, našimi nejzajímavějšími produktovými implementacemi, ale také kompletním firemním zázemím včetně výroby a nejmodernějších skladových prostor. Představili jsme rovněž naše další cíle především z pohledu exportu produktů na zahraniční trhy. Diplomaté budou nyní pod hlavičkou Ministerstva zahraničních věcí zastupovat Českou republiku v nejrůznějších destinacích po celém světě a pomáhat řešit problémy s úpravou vody jednotlivých regionů.

  Návštěva delegace z MZV byla pro nás velkým přínosem a věříme, že již v blízké době přispějeme nejen k řešení problémů se zpracováním vody v dalších zahraničních zemích, ale také k navázání na historicky dobré jméno českého průmyslu v rámci mezinárodní obchodní spolupráce.

   

  [unitegallery ccw01]