HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Společnost HUTIRA se zabývá servisní činností různých typů regulátorů a s tím souvisejících regulačních zařízení již více než 30 let. Zpočátku se jednalo o produkty v odvětví plynárenství, posléze přibylo i vodárenství. V prosinci 2020 oznamuje HUTIRA – BRNO dokončení akvizice společnosti ATJ special včetně její slovenské pobočky ATJ Slovakia a stává se tak jejím novým 100% vlastníkem. Posléze, v lednu letošního roku dochází k fúzi společností HUTIRA – BRNO, s.r.o., HUTIRA VISION s.r.o. a ATJ special s.r.o., což znamená skokové posílení pozice na trhu zejména v oblasti vodárenství.

  Zkušenosti získané za celé období své činnosti uplatňujeme proto v současnosti ještě v daleko vyšší míře v oblasti vodárenství a usilujeme o stále silnější pozice na trhu, k čemuž patří i naše nabídka servisních služeb na všechny výrobky, které patří do našeho portfolia. Našim zákazníkům tak nabízíme ucelený a komplexní sortiment.

  Zde bychom chtěli upozornit zejména na automatické regulační ventily CLA-VAL, kdy v červnu letošního roku úspěšně absolvovalo 11 servisních specialistů společností HUTIRA s.r.o. a HUTIRA Slovakia s.r.o. intenzívní dvoudenní školení zaměřené na jejich aplikaci, instalaci, provoz a údržbu. Školení se konalo přímo ve školícím středisku ve výrobním závodě společnosti CLA-VAL v Lausanne ve Švýcarsku. Každý účastník školení obdržel závěrečný certifikát a stali jsme se tak jedinou společností s oprávněním provádět údržbu a servis na regulačních ventilech CLA-VAL v Čechách a na Slovensku.

   

  Mapa servisních středisek HUTIRA v České Republice a na Slovensku

  Více informací o našich kompletních servisních službách v oblasti vodárenství se dozvíte z přiloženého letáku.

  Nově prosím kontaktujte servisní středisko e-mailem na: servisvoda@hutira.cz, nebo telefonicky: +420 606 654 096.

  Veškeré technické informace Vám poskytne: Jiří Ševčík (jiri.sevcik@hutira.cz, +420 604 256 618).

  Neváhejte a obraťte se na nás, rádi zajistíme spolehlivý a bezpečný provoz všech námi dodaných produktů a zařízení.