HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Společnost HUTIRA uvádí na trh inovativní systém měření a regulace s názvem HUTIRA HUCS®. Systém je navržen tak, aby zvýšil efektivitu provozu a zároveň snížil náklady na údržbu. Díky možnosti vzdálené správy je HUCS® ideálním řešením pro dálkové monitorování a řízení úpraven vody, plynových kotlů, vstřikovacích stanic bioplynu a dalších podobných technologických celků.

  Provoz lze nyní řídit i z mobilu

   

  Systém HUCS ® je vybaven nejmodernějšími senzory, které mohou měřit různé parametry, jako jsou teplota, tlak, průtok, hladina, pH nebo hodnoty volného chloru. Díky dálkovému ovládání a monitorování je možné snadno spravovat a monitorovat zařízení v daném provozu odkudkoli na světě, což minimalizuje riziko chyb a zvyšuje celkovou efektivitu. Systém navíc automaticky včas upozorní na poruchy a kritické stavy prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

  Ovládání našeho nového systému je snadné a zvládnete ho pouze pomocí mobilní aplikace či webového rozhraní. V těch lze nastavit i různé úrovně uživatelských oprávnění, což zajišťuje plnou kontrolu nad tím, kdo může do systému přistupovat.

  HUTIRA zajistí návrh i implementaci

   

  Jednou z největších výhod systému HUCS® je jeho modulární konstrukce, díky níž jej lze snadno rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám všech zákazníků. Uživatel tak může jednoduše přidávat další senzory nebo zařízení, což ze systému dělá univerzální a flexibilní řešení pro každý provoz.

  Ve společnosti HUTIRA poskytujeme komplexní služby, které zahrnují návrh, projekt, instalaci, konfiguraci a školení o použití celého systému. Náš tým odborníků na technologie, programování, elektřinu, plynárenství a instalatérství vám pomůže systém hladce implementovat do vašeho stávajícího provozu a poskytne vám všechny nástroje, které potřebujete k efektivnímu a účinnému provozu vašich zařízení.

  Technický list produktu HUCS® ke stažení zde.

  Pokud Vás zajímá více o výhodách systému HUCS®, kontaktujte nás na 601 088 508 nebo lukas.machalek@hutira.cz.