HUTIRA - VODA
voda@hutira.cz
+420 547 228 387
 • Hutira
  Menu

  Prodáno 10 000 ks  malých vodoměrných šachet

  Před 10 lety to byla žhavá a poněkud kontroverzní novinka, které se zpočátku téměř každý bránil a dával jasně najevo nedůvěru v nové řešení. Ne však všeho nového je třeba se obávat, zvláště pokud se jedná o krok kupředu, který má být přínosem pro všechny strany. Dnes jsou malé vodoměrné šachty nedílnou součástí českého vodárenství a zaslouženě získaly důvěru ve svém oboru. V současné době se můžeme pochlubit 10 000 ks instalovaných malých vodoměrných šachet a to i v horských oblastech.

  Blíží se jaro a s ním i stavební sezóna a tak se ptáme:

  Chystáte, nebo plánujete výstavbu vodovodní přípojky? Vodoměrná šachta Modulo je tou správnou volbou pro Vás! Díky své malé hmotnosti 25 kg ji hravě nainstaluje pouze jedna osoba a není zapotřebí těžké techniky. Na rozdíl od velké šachty se nemusíte bát vytlačení spodní vodou, popřípadě deformace tlakem zeminy. Naše vodoměrná šachta Modulo je konstruována i pro třeskuté mrazy a ani při –25 oC Vám nezamrzne díky vyhřívání zemním teplem a dokonalé izolaci, kterou tvoří nenasákavý polystyren. Mezi velkou výhodu patří také umístění běžně používaného vodoměru, který je uložen 30 cm pod terénem (dle výškového nastavení poklopu). Ulehčuje tak odečet vodoměru, přičemž není nutné sestupovat do podzemních prostor velké vodoměrné šachty. Šachta se dodává včetně armatur pro osazení jednoho nebo dvou vodoměrů DN 20.

  Potřebujete osadit šachtu právě do místa, kde občas projede auto? Žádný problém! Díky lehkému kompozitnímu poklopu do 12,5 t je možné šachtu osadit do pojezdové dráhy automobilu za předpokladu, že se podbetonuje výškově stavitelný rám.

  Neváhejte a požádejte Vašeho projektanta, aby Vám vodoměrnou šachtu Modulo zahrnul do projektu. Podklady a technický nákres (dwg soubory) jsou k dispozici v naší partnerské sekci na www.hutira.cz, nebo si je vyžádejte přímo od našich obchodníků, kteří Vám je rádi poskytnou.

  Vaše rozhodnutí pro vodoměrnou šachtu Modulo Vám ušetří čas i peníze. Vždyť instalace vodoměrné šachty Modulo je tak jednoduchá!

  Více informací naleznete na www.male-vodomerne-sachty.cz